B&B Chez Momo
| Wi-Fi WiFi | Sportactiviteiten Golfbaan Paardrijden Windsurfen Duiken Snorkelen Visserij Kanoën Fietsen Wandelen | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dit elegante B&B Chez Momo Sainte-Anne ligt op 25 minuten lopen vanaf de Anse des Rochers en beschikt over Wi-Fi in de hele accommodatie. Gasten kunnen genieten van een buffet ontbijt en toegang tot een zonneterras.
Attracties, gelegen op op 7 km van deze bed en breakfast, omvatten onder andere de Habitation Zevallos. Het strand Bois Jolan is ook binnen 10 minuten met de auto gelegen. De Courcelles bushalte, die een directe verbinding naar de belangrijkste bezienswaardigheden en plaatsen in de stad aanbiedt, ligt op een paar stappen verwijderd van B&B Chez Momo.
Een kleedruimte en een eetgedeelte zijn inbegrepen in de kamers voor het gemak van de gasten. Ze bieden allemaal een apart toilet en een douche in de badkamers.
Bij Restaurant Les Cocotiers kunt u Caribische gerechten proeven, bovendien is het op 2 km van het elegante B&B Chez Momo.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Rookdetectors
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Windsurfen
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Wandelen
- Paardrijden
- Fietsen
- Golfbaan
- Visserij
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Tours/Ticketservice
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Kleedruimte
- Terras
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕌
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van B&B Chez Momo?
U kunt de Habitation Zevallos bezoeken, omdat het op afstand van 6 km van B&B Chez Momo ligt of naar Karukera Land op 7 km hiervandaan gaan. Als je nog meer bezienswaardigheden in Sainte-Anne wilt verkennen, ga dan naar het strand Bois Jolan op 3 km van de accommodatie. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in B&B Chez Momo?
B&B Chez Momo biedt een gratis privéparkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in B&B Chez Momo uitchecken?
Klanten van B&B Chez Momo moeten tot 11:00 uitchecken. - ❓
Welke annuleringsvoorwaarden worden aangeboden in dit hotel in Sainte-Anne?
Dit hotel in Sainte-Anne biedt gratis annuleringsvoorwaarden aan. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie.